Komunikaty


 
KOMUNIKAT
2019.06.15


Z uwagi na utrzymujące się upały oraz deficyt wody zmuszeni jesteśmy ograniczyć dostawy wody na czas uzupełnienia zasobów wodnych w zabiornikach wyrównawczych.

W związku z powyższym mogą wystąpić okresowe przerwy w dostawie wody.

Jednocześnie ponawiamy apel o racjonalne gospodarowanie wodą i ograniczenie jej zużycia wyłacznie do celów spożywczych i sanitarnych.
 
OSZCZĘDZAJMY WODĘ!!!
2019.06.13


Apelujemy o racjonalne gospodarowanie wodą i ograniczenie jej zużycia wyłącznie do celów spożywczych i sanitarnych. Nie należy używać wody z miejskiej sieci wodociągowej do mycia samochodów, placów, podlewania trawników i ogrodów oraz napełniania basenów.

Zmniejszają się zasoby oraz wydajność systemu wodociągowego eksploatowanego przez MZWiK Sp. z o.o. w związku z utrzymującymi się wysokimi temperaturami powietrza i bardzo dużymi poborami wody z miejskiej sieci wodociągowej. 
Zmiana godzin pracy w okresie świątecznym
2018.12.17


Szanowni Państwo,

uprzejmie informujemy, że w okresie Świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku w dniach 24 grudnia 2018r. (Wigilia) oraz 31 grudnia 2018r. (Sylwester) Miejski Zakład Wodociągów i Kanalizacji czynny będzie w godzinach od 7:00 do 12:00.